Zrušit Rezervaci
Výtvarný kroužek
Najdete nás na Facebooku

POŘADY PRO MŠ

školní rok 2016 – 2017

18. října
KOCOUR V BOTÁCH

Inspirováno pohádkou bratří Grimmů

Uvádí DOCELA VELKÉ DIVADLO LITVÍNOV

Více na www.docelavelkedivadlo.cz

 

22. listopdadu
O BALYNCE, DOBRÉM ŠTĚNĚTI

Pohádka O Balynce, dobrém štěněti je hrána čtyřmi herci, je protkána písničkami, objeví se v ní i látkové loutky. Právě zatoulané štěně Balynka potká kocoura Roberta, kocouřího čaroděje. Ten by chtěl předvést čarování, ale nemůže tak učinit v zaneřáděném prostředí. To vám to dá práce, než se k němu dopracuje. Někdo stále škodí, kdo to je? To Balynka – psí detektiv vypátrá a zařídí s dětmi nápravu.

O Balynce, dobrém štěněti je hudební EKO pohádka v podání Karlovarského hudebního divadla Libora Baláka, kterou viděly už desítky tisíc dětí po celé České republice.

Více na: www.divadlodeti-kv.cz

 

22. února
NAŠE PÍSNIČKA aneb postavím si domeček

Koncert s divadelní výpravou, při kterém se děti - posluchači hravou a vtipnou formou seznámí se základy hudební nauky. Od základních kamenů společně s dětmi stavíme domeček. Stejně jako každý domeček se i písnička skládá ze stavebních prvků (notová osnova, houslový klíč, noty, melodie, rytmus). Jednotlivé prvky jsou dětem přiblíženy vhodným příběhem a scénickým provedením. Představení má spád, děti se aktivně zapojí a zazpívají si převážně nové autorské písně, ale připomenou si i písně lidové.

Účinkují: M.Novozámská, Jan Míšek a chlapecký sbor BONIFANTES z Pardubic
Délka představení: 60 minut
Více na: www.divadlodetem.cz

 

11. dubna
ČERNOŠSKÁ POHÁDKA

Tahle pohádka je trochu jiná, než jsme zvyklí. Pochází totiž z Afriky, ze země krásné a divoké přírody, plné cizokrajných zvířat, které uvidíme jen v Zoo. Ale Afrika je také pravlastí Černochů, kteří zrovna jako my, si vyprávějí pohádky a mýty. Náš příběh je velmi jednoduchý, doprovázený rytmickými říkadly a hrou na bubny. Nechybí ani pohádkový hrdina, který má své chyby a díky jim se dostane do nebezpečí. Zkrátka pohádka jak má být!

Uvádí DIVADLO DRAK Hradec Králové
Více na: www.draktheatre.cz

 

Dle vašeho přání filmy v kině Svět ve formátu 2D a 3D

nahoru

 

 
 
| © 2014, HANKŮV DŮM, kulturní zařízení města Dvůr Králové nad Labem | navštivte také naše webové stránky KINO SVĚT http://www.kino-svet.cz/ |
| Idea & Webdesign: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |