Zrušit Rezervaci
Výtvarný kroužek
Najdete nás na Facebooku

Výsledky XIII. ročníku výtvarné soutěže "ZVÍŘE NENÍ VĚC"

Hankův dům MKZ 544 01 Dvůr Králové nad Labem, nám. V. Hanky 299

Tel. 499 320 111, e-mail: program@hankuv-dum.czwww.hankuv-dum.cz

 

Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vám poděkovali za účast v XIII. ročníku dětské výtvarné soutěže „ ZVÍŘE NENÍ VĚC“.

Velmi oceňujeme výbornou práci vašich pedagogů, kteří věnují svůj čas dětem, shromažďují a zasílají nám výtvarné práce.

Celkem se zúčastnilo 51 škol z České republiky. Porota vybírala z 689 prací.

Odborná porota pracovala ve složení:

Daniel Václavík – akademický malíř, Zdeněk Čermák – propagace ZOO Dvůr Králové, Jitka Mašínová – výtvarnice ZOO Dvůr Králové, Mgr. Ivana Černá – ředitelka ZUŠ Dvůr Králové n/L, Jiří Holan – výtvarník, Hana Pfeiferová – učitelka výtvarné výchovy ZŠ Podharť a Vanda Kotíková – výtvarný kroužek Hankova domu. Odborná porota se sešla v úterý 28. března 2017 v Hankově domě a dospěla k následujícímu vyhodnocení:

I. kategorie – Mateřská škola

1. místo

Lenka Janglová

A1 nám. Svobody Jeseník, učitelka D. Akritidisová

2. místo

Amálie Pešková

MŠ E. Krásnohorské, Dvůr Králové n.L., učitelka I. Dostálová

3. místo

Kateřina Šubrtová

Výtvarný kroužek Hankův dům, učitelka Vanda Kotíková

II. kategorie – Základní škola 1. - 3. třída

1. místo

Anna Lašová

ZŠ Bílá Třemešná, uitelka K. Poživilová

2. místo

Helena Davidová

ZŠ Podharť, Dvůr Králové n.L., učitelka Hana Pfeiferová

3. místo

Sára Sládková

ZŠ T. Brzkové Plzeň, učitelka E. Šrámková

III. Kategorie – Základní škola 4. - 6. třída

1. místo

Matouš Flégr

ZŠ Podharť Dvůr Králové n.L., učitelka Hana Pfeiferová

2. místo

Robert Hopjan

ZŠ Šrámkova Opava, učitelka J. Chrástková

3. místo

Marjani Akritidu-Víšová

A1 nám. Svobody Jeseník, učitelka D. Akritisová

IV. kategorie – Základní škola 7. - 9. třída

1. místo

Jana Hopjanová

ZŠ Šrámkova Opava, učitelka J. Chrástková

2. místo

Vojtěch Maloš

Gymnázium F. Palackého Valašské Meziříčí, učitelka V. Koléšková

3. místo

Adéla Janečková

ZŠ Bílá Třemešná, učitelka K.Poživilová

ZUŠ – předškolní kategorie

1. místo

Agáta Hanulíková

ZUŠ Jeseník, učitel J. Hanulík

2. místo

Klára Klímová

ZUŠ Most, učitelka Klímová

3. místo

Pavel Klíma

ZUŠ Most, učitelka Klímová

ZUŠ - I. kategorie 1. – 3. ročník

1. místo

Tara Stanislavová

ZUŠ Jagelonská Plzeň, učitel D. Fila

2. místo

Karolína Anna Štětková

ZUŠ 28. října Jeseník, učitelka J. Krhánková

3. místo

Natálie Zemanová

ZUŠ 28. října Jeseník, učitelka J. Krhánková

ZUŠ - II. Kategorie 4. – 6. ročník

1. místo

Kristýna Roudová

ZUŠ Jagelonská Plzeň, učitel D. Fila

2. místo

Ondřej Vondrák

ZUŠ Krnov, učitelka I. Steiningerová

3. místo

Tereza Šimurdová

ZUŠ Jilemnice. Učitelka D. Bucgarová

CENA POROTY - počítačová grafika -  ZUŠ Štefánikova Praha

 

ZUŠ - III. Kategorie 7. – 9. ročník

1. místo

Tereza Hubená

ZUŠ R.A.Dvorského Dvůr Králové n.L., učitelka Ivana Černá

2. místo

Barbora Heřmanová

ZUŠ R.A.Dvorského Dvůr Králové n.L., učitelka Ivana Černá

3. místo

Eliška Klašová

ZUŠ Zámek 1 Strakonice, učitelka J. Petrášová

ZUŠ - IV. Kategorie 15 – 19 let

1. místo

Andrea Haková

ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L., učitel J. Holan

2.místo

Štěpán Karban

ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L., učitel J. Holan

3. místo

Lucie Serbousková

ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L., učitel J. Holan

Zvláštní ocenění - speciální školy

1. místo

Jitka Rotová

Domov Horizont – Protivín, učitelka Uhrová

2. místo

Lenka Olšbaurová

Domov Horizont – Protivín, učitelka Uhrová

3. místo

Lenka Jankovská

Domov Horizont – Protivín, učitelka Uhrová

Keramika

1. místo

Vendula Zdráhalová

Pes – odpočinek, ZUŠ Zámek 1 Strakonice, učitelka I. Schwarzová

2. místo

Ondřej Straka

Nosorožec, ZUŠ Zámek 1 Strakonice, učitelka J. Petrášová

3. místo

Jana Svobodová

Slon, ZUŠ 28. října Jeseník, učitelka I. Svobodová

ČESTNÉ UZNÁNÍ -  Adéla Baudisová Klokan, ZUŠ 28. října Jeseník, učitelka I. Svobodová

 

Objekty

1. místo

Jan Hrdina

Moucha, ZUŠ Zámek 1 Strakonice, učitelka I. Schwarzová

2. místo

Aleš Hess

Býk, ZUŠ Zámek 1 Strakonice, učitelka I. Schwarzová

3. místo

Antoním Bílek

Opice, ZUŠ Zámek 1 Strakonice, učitelka I. Schwarzová

VYSTAVENÉ PRÁCE

I. kategorie MŠ

Fabian Mareček A1 Jeseník uč. D. Akritidisová

Filip Kratochvíl MŠ Krásnohorské, Dvůr Králové n/L. uč. I.Dostálová

David Ježek VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková

Adam Vaňura VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková

Gabriela Caltová MŠ Větrný Jeníkov

Karolína Mazáková MŠ Krásnohorské, Dvůr Králové n/L. uč. I.Dostálová

Thomas Ernest Jangl A1 Jeseník uč. D. Akritidisová

Sofie Vančurová MŠ Pastelka Most uč. J. Popkovová

Jakub Vázler MŠ Větrný Jeníkov

Mikuláš Štěpán Povondra VK Zdeňka Kladno uč. Z. Povondrová

Andrea Pištorová VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková

 

II. kategorie ZŠ 1. – 3. ročník

Nikola Procházková ZŠ T. Brzkové, Plzeň uč. E. Šrámková

Timmy Nguyen VK Zdeňka Kladno uč. Z. Povondrová

Helena Ištvánková A1 Jeseník uč. D. Akritidisová

Kateřina Schreiberová VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková

Kaya Martin VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková

Josefína Boubínová Výtvarný spolek Hruška Praha

Eva Hradecka Výtvarný spolek Hruška Praha

František Kubr Výtvarný spolek Hruška Praha

Barbora Šrámková Výtvarný spolek Hruška Praha

Karolína Žižková ZŠ Bílá Třemešná uč. K. Poživilová

Ondřej Hofman ZŠ Podharť Dvůr Králové n/L. uč. H. Pfeiferová

Maxmilián Šturm VK Hankův dům Dvůr Králové n/L. uč. V. Kotíková

Karolína Horová 15. ZŠ T. Brzkové Plzeň uč. E. Šrámková

Laura Podlenová 15. ZŠ T. Brzkové Plzeň uč. E. Šrámková

 

III. kategorie ZŠ 4. – 6. ročník

Lucie Vidomusová ZŠ Nový Jičín uč. P. Tománková

Petra Drncová VK Zdeňka Kladno uč. Z. Povondrová

Marjani Akritidu – Víšová A1 Jeseník uč. D. Akritidisová

Zuzana Filipová A1 Jeseník uč. D. Akritidisová

Monika Mikulíková ZŠ Nový Jičín uč. P. Tománková

Karolína Anna Sechovská Gymnázium Frýdlant uč. H. Hrdinová

Adam Povondra VK Zdeňka Kladno uč. Z. Povondrová

Alena Lakh VK Zdeňka Kladno uč. Z. Povondrová

Eva Holanová Gymnázium Frýdlant uč. H. Hrdinová

Martina Nováková ZŠ Moravské Prusy,Vyškov uč. H. Adámková

Anežka Špačková ZŠ Podharť Dvůr Králové n/L. uč. H. Pfeiferová

Tomáš Petr ZŠ Líbeznice uč. Mišurcová

 

IV. kategorie ZŠ 7. – 9. ročník

Barbora Sedláčková Výtvarné dílny Očko Dvůr Králové n/L. uč. K. Sedláčková

Eliška Doubravová ZŠ Strž Dvůr Králové n/L. uč. A. Sedliská

Miroslav Benda ZŠ V Domcích Trutnov uč. J. Gécová

Zuzana Fialová ZŠ V Domcích Trutnov uč. J. Gécová

Dan Jarolímek ZŠ Bílá Třemešná uč. K. Poživilová

Nikola Sopková ZŠ V Domcích Trutnov uč. J. Gécová

Jan Kaván ZŠ V Domcích Trutnov uč. J. Gécová

Karolína Šimonová Výtvarný spolek Hruška Praha

Adam Tvrz Gym. Fr. Palackého Valašské Meziříčí uč. V. Koléšková

Nina Kuzníková ZŠ Šrámkova Opava uč. J. Chrásková

Viktorie Suchomelová ZŠ Bílá Třemešná uč. K. Poživilová

Michal Veverka ZŠ Bílá Třemešná uč. K. Poživilová

 

ZUŠ – předškolní kategorie

Matěj Fencl ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. M. Němejcová

Vojta Rosocha ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. M. Němejcová

Klára Klímová ZUŠ Moskevská Most

Kateřina Uškovičová ZUŠ Moskevská Most uč. A. Peřinová

 

ZUŠ I. kategorie 1. – 3. ročník

Kryštof Hořejší ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. M. Němejcová

Marie Parkosová ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Barbora Kejzarová ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Ondřej Holan ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Teresie Eisenhammerová ZUŠ J.S. Bacha Dobřany uč. I. Vyhnalová

Marie Weishauplová ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. D. Fila

Anna Kopřivová ZUŠ Trnkova Brno uč. K. Dokoupilová

Lucie Valkovičová ZUŠ Trnkova Brno uč. K. Dokoupilová

Beata Czefayová ZUŠ Trnkova Brno uč. K. Dokoupilová

Nella Blažková ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Zdeňka Vaňková ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Matěj Holan ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. I. Černá

Ema Šefránková ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Viola Kubaníková ZUŠ Krnov uč. I. Steiningerová

 

ZUŠ II. kategorie 4. – 6. ročník

Monika Nováčková ZUŠ 28. Října Jeseník uč. J. Krhánková

Jaroslav Zahradník ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Nikola Voržáčková ZUŠ Zámek Strakonice uč. J. Petrášová

Laura Cubrová ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. J. Vacková

Anežka Krásová ZUŠ Zámek Strakonice uč. J. Petrášová

Michal Slavíček ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Justina Anna Malá ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Simona Stiaková ZUŠ 28. Října Jeseník uč. J. Krhánková

 

ZUŠ III. kategorie 7. – 9. ročník

Nela Flosová ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Jana Ťulpíková ZUŠ Jeseník uč. Hanulík

Phung My Duyen ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Kamila Kůtová ZUŠ Strakonice uč. I. Schwarzová

Adéla Medlínová ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. Štajerová

Natália Diaz Y Floresová ZUŠ Jilemnice uč. D. Bucharová

Klára Šebestová ZUŠ Strakonice uč. I. Schwarzová

 

ZUŠ IV. kategorie 15 – 19 let

Tereza Hulíková ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Barbora Ptáčková ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Markéta Pecnová ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Tereza Kazmirowska ZUŠ R. A. D. Dvůr Králové n/L. uč. J. Holan

Lenka Jakouběová ZUŠ Jilemnice uč. D. Bucharová

Tereza Srpová Gymnázium Z. Wintra Rakovník uč. L. Hejdová

Adéla Medlínová ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. Štajerová

Vojtěch Štajer ZUŠ Jagellonská Plzeň uč. Štajerová

Tereza Dolenská ZUŠ Jilemnice uč. D. Bucharová

 

Speciální školy

Stacionář Horizont Protivín

Tomáš Jiránek

Jan Hájko

Kateřina Barabášová

Domov pro osoby se zdravotním postižením Zběšičky

Lenka Uhlíková

Radka Sadílková

Ludmila Rehová

Radka Sadílková

 

KERAMIKA

AnežkaStránská / kočka/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

František Barták /krokodýl/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

Jan Bandik /tygřík/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

Sára Sedláčková /tygřík sedící/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

Liliana Lukáčová /mořský koník/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

Ema Cenková /ještěr/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

Marlene Hernandezová / kočka/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

Jana Svobodová /kočka/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

Natálie Hrancová /kočka/ ZUŠ 28. Října Jeseník uč. Svobodová

Matěj Straka /lama/ ZUŠ Zámek Strakonice uč. J. Petrášová

Prokop Pasovský/lev/ ZUŠ Zámek Strakonice uč. J. Petrášová

Antonín Bílek /pes s kostí/ ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Jaroslav Zahradník /ptakopysk/ ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

 

OBJEKTY

Sára Sedláčková /slon/ ZUŠ Jeseník uč. I. Svobodová

Alexandra Školníková /mravenec/ ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Emma Havlová /opice/ ZUŠ Zámek Strakonice uč. I. Schwarzová

Petr Tolman Gymnázium Z. Wintra Rakovník uč. L. Hejdová

Barbora Sekyrová /žába/ Gymnázium Z. Wintra Rakovník uč. L. Hejdová

Simona Danišová, Alan Pokuta, Jakub Menšík, Josef Menšík, Oliver Netal, Oliver Tulej /zebra/ ZŠ Opočenská Dobruška uč. Stonjeková

Max Pokuta, Jakub Menšík, Josef Menšík, Oliver Tulej, Oliver Netal / krokodýl/

ZŠ Opočenská Dobruška uč. Stonjeková

 

Všechny oceněné práce a další vybrané budou vystaveny v ZOO Dvůr Králové - galerie „TENGE NENGE“ od 21. září do 31. října 2017

Vzhledem k tomu, že se vyhodnocení a slavnostní vernisáž letos koná až 21. září, budou pozvánky oceněným dětem rozeslány v červnu.

Doufáme, že se vaše škola zúčastní i dalšího XIV. ročníku soutěže a těšíme se na vaše obrázky.

Vanda Kotíková

Foto: Václav Bartoška


 
 
 
Lenka Janglová, A1 nám. Svobody Jeseník
Lenka Janglová, A1 nám. Svobody Jeseník
 
Amálie Pešková, MŠ E. Krásnohorské Dvůr Králové nad Labem
Amálie Pešková, MŠ E. Krásnohorské Dvůr Králové nad Labem
Kateřina Šubrtová, Výtvarný kroužek Hankův dům Dvůr Králové n/L.
Kateřina Šubrtová, Výtvarný kroužek Hankův dům Dvůr Králové n/L.
 
 
 
 
Anna Lašová, ZŠ Bílá Třemešná
Anna Lašová, ZŠ Bílá Třemešná
Helena Davidová, ZŠ Podharť Dvůr Králové n/L.
Helena Davidová, ZŠ Podharť Dvůr Králové n/L.
 
Sára Sládková, ZŠ T. Brzkové Plzeň
Sára Sládková, ZŠ T. Brzkové Plzeň
 
 
 
Matouš Flégr, ZŠ Podharť Dvůr Králové n.L
Matouš Flégr, ZŠ Podharť Dvůr Králové n.L
 
Robert Hopjan, ZŠ Šrámkova, Opava
Robert Hopjan, ZŠ Šrámkova, Opava
 
Marjani Akritidu-Víšová, A1 nám. Svobody Jeseník
Marjani Akritidu-Víšová, A1 nám. Svobody Jeseník
 
 
 
Jana Hopjanová, ZŠ Šrámkova, Opava
Jana Hopjanová, ZŠ Šrámkova, Opava
 
Vojtěch Maloš, Gymnázium F. Palackého Valašské Meziříčí
Vojtěch Maloš, Gymnázium F. Palackého Valašské Meziříčí
Adéla Janečková, ZŠ Bílá Třemešná
Adéla Janečková, ZŠ Bílá Třemešná
 
 
 
 
Agáta Hanulíková, ZUŠ Jeseník
Agáta Hanulíková, ZUŠ Jeseník
Klára Klímová, ZUŠ Most
Klára Klímová, ZUŠ Most
 
Pavel Klíma, ZUŠ Most
Pavel Klíma, ZUŠ Most
 
 
 
Tara Stanislavová, ZUŠ Jagelonská, Plzeň
Tara Stanislavová, ZUŠ Jagelonská, Plzeň
 
Karolína Anna Štětková, ZUŠ 28. října, Jeseník
Karolína Anna Štětková, ZUŠ 28. října, Jeseník
 
Natálie Zemanová, ZUŠ 28. října, Jeseník
Natálie Zemanová, ZUŠ 28. října, Jeseník
 
 
 
Kristýna Roudová, ZUŠ Jagelonská, Plzeň
Kristýna Roudová, ZUŠ Jagelonská, Plzeň
 
Ondřej Vondrák, ZUŠ Krnov
Ondřej Vondrák, ZUŠ Krnov
Tereza Šimurdová, ZUŠ Jilemnice
Tereza Šimurdová, ZUŠ Jilemnice
 
 
 
 
ZUŠ Štefánikova Praha
ZUŠ Štefánikova Praha
ZUŠ Štefánikova Praha
ZUŠ Štefánikova Praha
 
ZUŠ Štefánikova Praha
ZUŠ Štefánikova Praha
 
ZUŠ Štefánikova Praha
ZUŠ Štefánikova Praha
ZUŠ Štefánikova Praha
ZUŠ Štefánikova Praha
 
 
 
 
Tereza Hubená, ZUŠ R.A.Dvorského Dvůr Králové n.L
Tereza Hubená, ZUŠ R.A.Dvorského Dvůr Králové n.L
Barbora Heřmanová, ZUŠ R.A.Dvorského Dvůr Králové n.L
Barbora Heřmanová, ZUŠ R.A.Dvorského Dvůr Králové n.L
 
Eliška Klašová, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
Eliška Klašová, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
 
 
 
Andrea Haková, ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L
Andrea Haková, ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L
 
Štěpán Karban, ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L
Štěpán Karban, ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L
 
Lucie Serbousková, ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L
Lucie Serbousková, ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové n.L
 
 
 
Jitka Rotová, Domov Horizont, Protivín
Jitka Rotová, Domov Horizont, Protivín
 
Laenka Olšbaurová, Domov Horizont, Protivín
Laenka Olšbaurová, Domov Horizont, Protivín
Lenka Jankovská, Domov Horizont, Protivín
Lenka Jankovská, Domov Horizont, Protivín
 
 
 
 
Veronika Zdráhalová, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
Veronika Zdráhalová, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
Ondřej Straka, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
Ondřej Straka, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
 
Jana Svobodová, ZUŠ 28. října, Jeseník
Jana Svobodová, ZUŠ 28. října, Jeseník
 
Čestné uznání - Adéla Baudisová, ZUŠ 28. října, Jeseník
Čestné uznání - Adéla Baudisová, ZUŠ 28. října, Jeseník
 
 
 
Jan Hrdina, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
Jan Hrdina, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
 
Aleš Hess, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
Aleš Hess, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
Antonín Bílek, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
Antonín Bílek, ZUŠ Zámek 1, Strakonice
 

Vytvořeno: 24.4.2017  -   829 zobrazení  
Sdílet přes Facebook      



 
 
| © 2014, HANKŮV DŮM, kulturní zařízení města Dvůr Králové nad Labem | navštivte také naše webové stránky KINO SVĚT http://www.kino-svet.cz/ |
| Idea & Webdesign: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |