Zrušit Rezervaci
Výtvarný kroužek
Najdete nás na Facebooku

BYL ZAHÁJEN ZÁPIS DO TANEČNÍCH KURZŮ PODZIM 2018

Nabízíme Vám moderní taneční kurzy pro mládež pod vedením mladých tanečních mistrů manželů Tomáše a Kateřiny Chmelových z TAK Dance Krok Hradec Králové, kteří Vás naučí nejen tanec, ale osvětlí i základy společenského chování.

Kromě základních lekcí na Vás čeká několik speciálních hodin, při kterých se budete výborně bavit. Vaše taneční kroky doprovodí kapela DéKáBand.

Přivítáme i ty, kteří do tanečních již chodili a chtějí si znovu zatančit. Přihlásit se můžete do kurzů A a B buď osobně v předprodeji vstupenek v Hankově domě  nebo elektronicky vyplněním přiložené přihlášky. Po jejím zaslání obdržíte na Váš  e-mail potvrzení o přijetí přihlášky s uvedením podrobných informací o průběhu kurzů, placení atd.

Kurzovné činí 1.700,- Kč, garde 550,- nebo 500,- Kč

Informativní schůzka pro účastníky tančních kurzů a jejich rodiče se koná ve úterý 19. června 2018 od 18.00 hodin v sále Hankova domu.

 

Přihláška do tanečních kurzů 2018

Jméno                                                      Příjmení

Datum narození

Bydliště

email

 

Způsob placení: hotově v předprodeji Hankova domu nebo bankovním převodem: č. účtu 273220463/0300, variabilní symbol 6666, do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka kurzu.Vytvořeno: 9.1.2018  -   1233 zobrazení  
Sdílet přes Facebook       
 
| © 2014, HANKŮV DŮM, kulturní zařízení města Dvůr Králové nad Labem | navštivte také naše webové stránky KINO SVĚT http://www.kino-svet.cz/ |
| Idea & Webdesign: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |