Zrušit Rezervaci
Výtvarný kroužek
Najdete nás na Facebooku

RADŮZA s kapelou

poster
Datum: 19.4.2018 19:00

Cena ZONA 1: 340,- Kč
Cena ZONA 2: 320,- Kč
Cena ZONA 3: 300,- Kč

KONCERT RADŮZY pro nemoc ZRUŠENKONCERT RADŮZY pro nemoc ZRUŠEN!

Moji milí!

Jsou věci, jež nelze ovlivnit ani pevnou vůlí, ani odhodláním, ba ani vytrvalostí. Je mi to moc líto, ale musím se podrobit operaci hlasivek. Proto jsem nucena zrušit dubnové koncerty. Moc se Vám omlouvám a pevně věřím, že rekonvalescence proběhne rychle a úspěšně a já se budu moci v květnu vrátit. Mějte se dobře!

Radůza

 

 

Koncert známé české zpěvačky, písničkářky, multiinstrumentalistky, autorky hudby i textů.

Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako "předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík.  Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii.

Program
Program
Program

Texty nebo obrázky, byly převzaty z webu:  https://www.raduza.cz/fotky.php?id=13#13
 
Sdílet přes Facebook      
Nahoru
 
 
| © 2014, HANKŮV DŮM, kulturní zařízení města Dvůr Králové nad Labem | navštivte také naše webové stránky KINO SVĚT http://www.kino-svet.cz/ |
| Idea & Webdesign: Dušan Sedlačík, postaveno na redakčním systému WebBoss | www.webboss.cz |