FOTOGALERIE

Szidi Tobias a Band

Slovenská herečka a speváčka maďarského pôvodu Szidi Tobias patrí k najvýraznejším hudobným osobnostiam spievaného šansónu nielen na slovensku, ale aj v Českej republike.
  Publikováno: 3.2.2018 - 1154 zobrazení

Hurvínkova cesta do Tramtárije

  Publikováno: 2.2.2018 - 493 zobrazení

Rapper

Divadelní spolel Frída uvedl představení Rapper. Hráli: Martin Trnavský, Anet Antošová, Dominika Červinková, Julie Šurková „Miloval hudbu. Rozuměl jí a cítil se být mladý. Jednoho dne zjistil, že nic z toho už neplatí. Ale odmítal se vzdát. Příběh učitele, který po bypassu začal rapovat, a měl pro to dobrý důvod, tomu věř!!!“
  Publikováno: 25.1.2018 - 517 zobrazení

Prokletí nefritového škorpióna

Rozkošně bláznivá komedie podle filmu Woodyho Allena, který si také sám ve své režii zahrál hlavní roli – vyšetřovatele pojistných podvodů C.W. Briggse. Tento muž, zdánlivě roztomilý nemotora, je ve skutečnosti jedničkou ve svém oboru. Briggs se dokáže dokonale vcítit do myšlení zločinců a díky tomu je vždy vypátrat. Jednoho dne však nečekaně podlehne prohnanému hypnotizérovi a potom je nucen, aniž by si to uvědomoval, loupit šperky a i jinak překračovat hranice zákona! Není v tom ale sám. Společně s ním je zhypnotizována Betty Ann, nenáviděná a panovačná kolegyně z pojišťovny. Briggs pak (když hypnóza odezní) nevědomky vyšetřuje své vlastní zločiny. Dokonce podezírá i protivnou Betty Ann, která se mu postupně už nezdá být tak protivnou… Jedna překvapivá situace stíhá druhou, aby nakonec všechny dospěly k velikému happyendu. Pro divadlo jeho scénář přeložil a upravil Ondřej Sokol. Hráli: Bohumil Klepl, Anna Fixová, Vladimír Senič, Martin Dusbaba, Eliška Dohnalová a další herci divadla A. Dvořáka z Příbrami.
  Publikováno: 18.1.2018 - 515 zobrazení

Divadlo - Do ložnice vstupujte jednotlivě

  Publikováno: 15.11.2017 - 580 zobrazení

Taneční 2017

Kurzy tanečních začaly letos 2. září. Vedou je taneční mistři Tomáš a Kateřina Chmelovi z TAK Dance Krok Hradec Králové. Hudební doprovod kapela DK Band. Taneční mají za sebou 9 lekcí.
  Publikováno: 1.11.2017 - 996 zobrazení204 článků