FOTOGALERIE

Divadlo - Chaplin

Hra o osudech Charlese Spencera Chaplina, jehož spletité životní cesty jakoby mapovaly pohnuté osudy 20.století. Osud Charlese Spencera Chaplina by vydal na několik divadelních her. Tak třeba jeho čtyři manželky by vydaly na slušnou tragikomedii. Jeho vztah k nemocné matce je jímavá a citlivá balada. Jeho dar najít v každé lidské situaci humor je groteska grotesknější než jeho grotesky filmové. Jeho posedlost filmem si nezadá s Mozartovou vášní k hudbě a jeho konflikt s americkou justicí by byl výsostným politickým divadlem. Chaplinův život jakoby mapoval pohnuté osudy 20. století a člověk si klade otázku: "co má dělat umělec v tomto přízemním světě?", nebo lépe "co má dělat člověk v odlidštěném světě?" Hráli herci Městského divadla Mladá Boleslav: M. Ruml, P. Mikeska, P. Prokeš, L. Matoušková a další.
  Publikováno: 28.3.2018 - 436 zobrazení

Dny R. A. Dvorského - Swingová tančírna 23. března

Original Vintage Orchestra v čele se skvělým zpěvákem a saxofonistou Petrem Kroutilem zahrál k tanci i poslechu swing 20. a 30. let, ale i originální a energické úpravy slavných moderních písní v dobovém stylu.. Soubor doplnil velká hudební hvězda z Los Angeles, slavný zpěvák Chuck Wansley.
  Publikováno: 23.3.2018 - 416 zobrazení

DeadBeatz Blues Bopper - koncert v Krčmě Starý pivovar

Pouze s malým "orchestrem" (bubny, harmonika, kontrabas a vokály) tito dva pánové dodávají to nejlepší blues. Čistý, syrový a těžký! Z klasiky Sonny Terry / Brownie McGhee, jako je "Ride & Roll" a "Old Traink" od Mickeyho Lee Lane, dostanete spoustu beatů, které vás doslova pohltí. Bubeník David Karlinger se soustřeďuje na své harmonikové party a hraje na bubny nohama. Bernie Miller hraje na kontrabas a je také mužem u mikrofonu. 13. 3. 2018
  Publikováno: 14.3.2018 - 395 zobrazení

Szidi Tobias a Band

Slovenská herečka a speváčka maďarského pôvodu Szidi Tobias patrí k najvýraznejším hudobným osobnostiam spievaného šansónu nielen na slovensku, ale aj v Českej republike.
  Publikováno: 3.2.2018 - 1400 zobrazení

Hurvínkova cesta do Tramtárije

  Publikováno: 2.2.2018 - 655 zobrazení214 článků
Doba generování stránky:9,289551E-02