FOTOGALERIE

Rapper

Divadelní spolel Frída uvedl představení Rapper. Hráli: Martin Trnavský, Anet Antošová, Dominika Červinková, Julie Šurková „Miloval hudbu. Rozuměl jí a cítil se být mladý. Jednoho dne zjistil, že nic z toho už neplatí. Ale odmítal se vzdát. Příběh učitele, který po bypassu začal rapovat, a měl pro to dobrý důvod, tomu věř!!!“
  Publikováno: 25.1.2018 - 682 zobrazení

Prokletí nefritového škorpióna

Rozkošně bláznivá komedie podle filmu Woodyho Allena, který si také sám ve své režii zahrál hlavní roli – vyšetřovatele pojistných podvodů C.W. Briggse. Tento muž, zdánlivě roztomilý nemotora, je ve skutečnosti jedničkou ve svém oboru. Briggs se dokáže dokonale vcítit do myšlení zločinců a díky tomu je vždy vypátrat. Jednoho dne však nečekaně podlehne prohnanému hypnotizérovi a potom je nucen, aniž by si to uvědomoval, loupit šperky a i jinak překračovat hranice zákona! Není v tom ale sám. Společně s ním je zhypnotizována Betty Ann, nenáviděná a panovačná kolegyně z pojišťovny. Briggs pak (když hypnóza odezní) nevědomky vyšetřuje své vlastní zločiny. Dokonce podezírá i protivnou Betty Ann, která se mu postupně už nezdá být tak protivnou… Jedna překvapivá situace stíhá druhou, aby nakonec všechny dospěly k velikému happyendu. Pro divadlo jeho scénář přeložil a upravil Ondřej Sokol. Hráli: Bohumil Klepl, Anna Fixová, Vladimír Senič, Martin Dusbaba, Eliška Dohnalová a další herci divadla A. Dvořáka z Příbrami.
  Publikováno: 18.1.2018 - 694 zobrazení

Divadlo - Do ložnice vstupujte jednotlivě

  Publikováno: 15.11.2017 - 763 zobrazení

Taneční 2017

Kurzy tanečních začaly letos 2. září. Vedou je taneční mistři Tomáš a Kateřina Chmelovi z TAK Dance Krok Hradec Králové. Hudební doprovod kapela DK Band. Taneční mají za sebou 9 lekcí.
  Publikováno: 1.11.2017 - 1363 zobrazení

LiStOVáNí - Robert Fulghum – autor knihy Opravář osudů

Do Dvora Králové nad Labem přijel autor světových bestsellerů ROBERT FULGHUM! Americký spisovatel, který se opět vrací do Česka, aby vyjel s projektem LiStOVáNí představit svou novou knihu Opravář osudů doplněným o divadelní představení z knihy Co jsem to proboha udělal? Účinkovali Věra Hollá a Alan Novotný. Součástí pořadu byl i tlumočený rozhovor autora s diváky a autogramiáda.
  Publikováno: 19.10.2017 - 803 zobrazení

Divadlo - Bůh masakru

Yasmina Reza • Bůh masakru. - Divadelní hra představuje příklad chytré jiskřivé zábavy, která je založena na postupném odkrývání lidských charakterů čtyř na první pohled civilizovaných a solidních lidí. Dva manželské páry se sejdou, aby vyřešily následky rvačky mezi jejich dětmi, při které jeden z chlapců přišel o zuby. Překlad: Michal Lázňovský. Režie: Petr Štindl. Hráli: Anna Polívková, Viktor Dvořák, Kristýna Kudrnáčová, Miroslav Novotný.
  Publikováno: 16.10.2017 - 748 zobrazení214 článků
Doba generování stránky:9,289551E-02