poster

Ahoj léto!

Program plný pohádek a písniček, který se uskuteční ve středu 30. června 2021 na venkovním pódiu na náměstí Václava Hanky, odstartuje Královédvorské kulturní léto 2021. Dopoledne nabídneme dvě pohádky z dílny Krejčíka Honzy pro nejmenší, odpoledne pak pohádku Kosí bratři Divadla Scéna ze Zlína. Následovat bude koncert kapely pro děti Bombarďák a večer zahraje známé hity mladá kapela What The Funk z Turnova.

9:00       ŠKOLA HROU NA DRUHOU! Krejčík Honza
10:30     UČÍME SE Z POLŠTÁŘŮ Krejčík Honza
16:30     KOSÍ BRATŘI Divadlo Scéna Zlín
18:30     BOMBARĎÁK - koncert pro děti
21:00     WHAT THE FUNK - koncert mladé skupiny z Turnova

Občerstvení Vám nabídne divadelní kavárna, k dispozici Vám po celý den budou i toalety v přízemí divadla.

Vstupné dobrovolné.

ŠKOLA HROU NA DRUHOU
Krejčík Honza
U nás v Záplatovicích stromy, houby a polštáře mluví. Dětské divadelní představení s písničkami.

UČÍME SE Z POLŠTÁŘŮ
Krejčík Honza
Nevím, jak u vás, ale u nás se děti učí z polštářů. Zábavný pořad pro nejmenší - špetka ponaučení, ždibec moudrosti, hrstka písniček a kopec legrace!

 

KOSÍ BRATŘI
Divadlo Scéna Zlín
Žili, byli dva kosí bratři. Starší Josef za osmnáct a mladší Václav bez dvou za dvacet. Josef s Václavem spolu vyvádějí nejrůznější taškařice, vylomeniny a zažívají mnohá dobrodružství. Přijďte se podívat na to, jak zkoušeli kopat metro, kdo jim to poradil a jak to nakonec dopadlo. Jak zkoušeli jezdit na kole. A kdo si nakonec na kole natloukl nos nebo zobák? Víte, jak se krotí lev? Josef s Václavem vám to ukážou. Umí toho ještě mnohem víc. A jestlipak umí dělat dobré skutky? Josef s Václavem jsou prostě kosí kluci jak se patří.

 

BOMBARĎÁK
Koncert pro děti plný divokých písní a ztřeštěných tanečků okořeněných interaktivní komunikací s dětským divákem. Skvěle přijímaný koncert je určen dětem, ale nudit se nebude ani dospělý doprovod. Kapelu tvoří herci Jiří Jelínek a Michal Dalecký, které doplňuje baskytarista Filip Nebřeský nebo Matěj Pospíšil. Texty písniček skládá Jiří Jelínek, o hudbu se starají zbylí členové skupiny.

 

WHAT THE FUNK
What the Funk je mladá desetičlenná kapela z Turnova hrající Pop&Funk. Jejich energické pojetí známých skladeb (Bruno Mars, Justin Timberlake, Stevie Wonder,..) obohacené o nadupanou dechovou sekci vás zaručeně roztančí!