VÝTVARNÝ KROUŽEK

Výtvarný kroužek Hankova domu ve Dvoře Králové nad Labem pracuje již 25 let. Za tu dobu jím prošlo na 800 malých výtvarníků předškolního věku. Zkušená lektorka Vanda Kotíková učí malé výtvarníky proniknout do tajů a krásy různých výtvarných technik, rozvíjet zručnost, ale hlavně si pohrát, pobavit se, vyjádřit své představy a uplatnit svoji fantazii. Práce dětí putují na různé výstavy a dětské výtvarné soutěže. A úspěchy opravdu slaví! Každoročně se práce dětí umisťují na předních místech v nejstarších a nejprestižnějších soutěžích, jako je Alšova země, Lidická růže, Krásná jako kvítka… Havířov, Krkonoše očima dětí, Můj sen - Příbor, Den Země Ostrava, nebo Zvíře není věc.

Sláva! Už je sníh!

Druhý lednový týden si užíváme skutečnou bílou zimu... :-)
  Publikováno: 13.1.2022

První lednový týden 2022

Počasí si s námi hned po Novém roce trochu zahrává, teploty stoupají a místo sněhu padá z nebe déšť. Obrázky ze středy 5. ledna 2022 na téma Aktuální počasí jsou toho důkazem. :-)
  Publikováno: 7.1.2022

Půjdem spolu do Betléma...

Poslední setkání dětí před vánočními svátky dalo vzniknout krásným obrázkům na klasické sváteční téma.
  Publikováno: 20.12.2021 - 83 zobrazení

Zpívající andělé

Andílky a vánoční ozdoby vyráběly děti s lektorkou Vandou Kotíkovou při druhé prosincové schůzce výtvarného kroužku. Jeden krásnější než druhý! Nemyslíte?
  Publikováno: 10.12.2021 - 63 zobrazení

V neděli hrajeme pohádku Sněhová královna...

... a děti nám připravily nádherné ilustrace, které budou zdobit velký sál Hankova domu. Přijďte se 28. listopadu 2021 podívat na krásné obrázky i známou pohádku H. Ch. Andersena v podání hereček divadla MALÉhRY Brno.
  Publikováno: 25.11.2021 - 103 zobrazení

Draci kam se podíváš

Krásné draky a zároveň báječnou podzimní dekoraci vytvořily děti ve středu. Už nám zdobí divadelní kavárnu a prostor u vchodu do divadla. Přijďte se podívat!
  Publikováno: 12.11.2021 - 98 zobrazení145 článků