VÝTVARNÝ KROUŽEK

Výtvarný kroužek Hankova domu ve Dvoře Králové nad Labem pracuje již 25 let. Za tu dobu jím prošlo na 800 malých výtvarníků předškolního věku. Zkušená lektorka Vanda Kotíková učí malé výtvarníky proniknout do tajů a krásy různých výtvarných technik, rozvíjet zručnost, ale hlavně si pohrát, pobavit se, vyjádřit své představy a uplatnit svoji fantazii. Práce dětí putují na různé výstavy a dětské výtvarné soutěže. A úspěchy opravdu slaví! Každoročně se práce dětí umisťují na předních místech v nejstarších a nejprestižnějších soutěžích, jako je Alšova země, Lidická růže, Krásná jako kvítka… Havířov, Krkonoše očima dětí, Můj sen - Příbor, Den Země Ostrava, nebo Zvíře není věc.

Čtyřlístek v pohádce

Fifinka, Pinďa, Myšpule a Bobík spolu zažijí velké dobrodružství v pohádkové říši. Výpravné představení pro nejmenší diváky podle slavného komiksu Jaroslava Němečka plné skvělých písniček uvedlo Divadlo D5 Praha.
  Publikováno: 27.1.2019 - 197 zobrazení

Vánoční výzdoba

  Publikováno: 28.12.2018 - 184 zobrazení

Obrázky pro pacienty následné péče

Obrázky dětí našeho výtvarného kroužku zdobí chodby a pokoje LDN v místní nemocnici.
  Publikováno: 21.12.2018 - 182 zobrazení

Popletení čertíci

Míša Růžičková se svojí písničkovou šou přináší zábavu pro naše nejmenší diváky. Obrázky dětí výtvarného kroužku.
  Publikováno: 30.11.2018 - 327 zobrazení

Divadelní čtyřlístek - Krkonošské pohádky

Divadelní zpracování kultovního večerníčku o Trautenberkovi, Ančí, Kubovi a hlavně Krakonošovi. Uvedlo DIVADLO POHÁDEK Praha.
  Publikováno: 21.10.2018 - 264 zobrazení121 článků