VÝTVARNÝ KROUŽEK

Výtvarný kroužek Hankova domu ve Dvoře Králové nad Labem pracuje již 25 let. Za tu dobu jím prošlo na 800 malých výtvarníků předškolního věku. Zkušená lektorka Vanda Kotíková učí malé výtvarníky proniknout do tajů a krásy různých výtvarných technik, rozvíjet zručnost, ale hlavně si pohrát, pobavit se, vyjádřit své představy a uplatnit svoji fantazii. Práce dětí putují na různé výstavy a dětské výtvarné soutěže. A úspěchy opravdu slaví! Každoročně se práce dětí umisťují na předních místech v nejstarších a nejprestižnějších soutěžích, jako je Alšova země, Lidická růže, Krásná jako kvítka… Havířov, Krkonoše očima dětí, Můj sen - Příbor, Den Země Ostrava, nebo Zvíře není věc. Dále dětské práce často zdobí prostory divadla, pasáž Penzionu Na Náměstí a nově i čekárnu ordinace oční lékařky v Tylově ulici naproti knihovně Slavoj.

Jeden krásnější než druhý

Novou kolekci překrásných andělů vytvořily děti v Hankově domě minulou středu 7. prosince. Někteří poputují na výstavku do čekárny oční ordinace paní doktorky Exnarové v Tylově ulici, další vyzdobí velký sál divadla během vánočních trhů 16. prosince.
  Publikováno: 12.12.2022 - 87 zobrazení

Úspěchy výtvarného kroužku

Řada dětských prací se - obdobně jako v předchozích letech - letos na podzim dočkala uznání hned v několika výtvarných soutěžích.
  Publikováno: 2.12.2022 - 115 zobrazení

Vánoce se blíží...

A přímo andělskou výzdobu vytvářely děti ve středu 30. listopadu v Hankově domě. Andílci budou zdobit prostory divadla a část z nich i naši "minigalerii" v čekárně paní doktorky Exnarové v Tylově ulici.
  Publikováno: 1.12.2022 - 70 zobrazení

Lotrando a Zubejda očima předškoláků

V neděli 27. listopadu hrajeme v divadle známou muzikálovou pohádku Lotrando a Zubejda. Děti ve výtvarce vytvořily krásné ilustrace, které ozdobí sál Hankova domu. Jste srdečně zváni!
  Publikováno: 24.11.2022 - 108 zobrazení

Loutkové divadlo

Děti rády chodí do divadla, proto zvládly toto téma hravě. Můžete hádat, jaké pohádky jsou ty nejoblíbenější... :-)
  Publikováno: 22.11.2022 - 102 zobrazení

Galerie obrázků v čekárně u lékaře

Ve spolupráci s paní doktorkou Exnarovou jsme čekárnu její ordinace přeměnili v malou galerii, která vystavuje práce dětí našeho výtvarného kroužku.
  Publikováno: 16.11.2022 - 108 zobrazení183 článků