FOTOGALERIE

Staré pověsti české

Staré pověsti české od Aloise Jiráska přepsal pro divadelní soubor Erben Miletín Vlastimil Peška s tím, že se držel chronologického vyprávění od Praotce Čecha po Přemysla.
  Publikováno: 20.6.2019

Fotografie vítězných prací ze soutěže zvíře není věc 2019

Fotografie soutěžních kreseb a keramiky.
  Publikováno: 17.6.2019 - 66 zobrazení

Cool Fest - 6. 6. 2019

Studentský festival divadla, hudby a tance, který pořádá Mezinárodní konzervatoř z Prahy v prostorách Hankova domu a na náměstí Václava Hanky.
  Publikováno: 6.6.2019 - 41 zobrazení

KPH - Operní recital

Michaela Zajmi Kapustová – mezzosoprán, Pavel Voráček - klavír
  Publikováno: 5.6.2019 - 23 zobrazení

V Paříži bych tě nečekala, tatínku

Komedie o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze zapadlého provinčního městečka, výběrčího daní, který se jednoho dne rozhodne překvapit svou dceru a navštívit ji v Paříži. Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. Hráli: Petr Nárožný, Miloslava Pleštilová, Jana Malá, Jan Čenský, Jarmila Švehlová, Martin Sochor, Barbora Šťastná-Petrová. Uvedla divadelní agentura Harlekýn z Prahy.
  Publikováno: 4.6.2019 - 31 zobrazení

Věra Martinová a přátelé - Tour 2019 "Jako dřív"

Název prvního koncertního projektu JAKO DŘÍV připomíná třicet dva úspěšných let této zpěvačky na sólové dráze. Věra Martinová vystoupila se svoji doprovodnou skupinou ve složení Bára Šůstková - housle, ukulele a zpěv, Jakub Juránek - kytary a zpěv, Jan Neruda - basová kytara, Adrian Ševeček - bicí.
  Publikováno: 30.5.2019 - 28 zobrazení239 článků