FOTOGALERIE

Cool Fest - 6. 6. 2019

Studentský festival divadla, hudby a tance, který pořádá Mezinárodní konzervatoř z Prahy v prostorách Hankova domu a na náměstí Václava Hanky.
  Publikováno: 6.6.2019 - 315 zobrazení

KPH - Operní recital

Michaela Zajmi Kapustová – mezzosoprán, Pavel Voráček - klavír
  Publikováno: 5.6.2019 - 247 zobrazení

V Paříži bych tě nečekala, tatínku

Komedie o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze zapadlého provinčního městečka, výběrčího daní, který se jednoho dne rozhodne překvapit svou dceru a navštívit ji v Paříži. Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. Hráli: Petr Nárožný, Miloslava Pleštilová, Jana Malá, Jan Čenský, Jarmila Švehlová, Martin Sochor, Barbora Šťastná-Petrová. Uvedla divadelní agentura Harlekýn z Prahy.
  Publikováno: 4.6.2019 - 321 zobrazení

Věra Martinová a přátelé - Tour 2019 "Jako dřív"

Název prvního koncertního projektu JAKO DŘÍV připomíná třicet dva úspěšných let této zpěvačky na sólové dráze. Věra Martinová vystoupila se svoji doprovodnou skupinou ve složení Bára Šůstková - housle, ukulele a zpěv, Jakub Juránek - kytary a zpěv, Jan Neruda - basová kytara, Adrian Ševeček - bicí.
  Publikováno: 30.5.2019 - 311 zobrazení

Will Johns Trio

Invaze „ blues s modrýma očima“ do ČR přijíždí synovec Erica Claptona a George Harrisona, bluesový kytarista a zpěvák Will Johns, který je označován za novou velkou naději britského blues.
  Publikováno: 28.5.2019 - 471 zobrazení

Hoď se do POGODY

Zbrusu nový pořad Sandry Pogodové a Richarda Pogody k vydání jejich povídkové knihy. Zábavný večer plný historek, vzpomínek na slavné osobnosti a čtením úryvků ze své knižní prvotiny. To vše proloženo spoustou nezapomenutelných písní a šansonů.
  Publikováno: 22.5.2019 - 325 zobrazení261 článků