FOTOGALERIE

Will Johns Trio

Invaze „ blues s modrýma očima“ do ČR přijíždí synovec Erica Claptona a George Harrisona, bluesový kytarista a zpěvák Will Johns, který je označován za novou velkou naději britského blues.
  Publikováno: 28.5.2019 - 58 zobrazení

Hoď se do POGODY

Zbrusu nový pořad Sandry Pogodové a Richarda Pogody k vydání jejich povídkové knihy. Zábavný večer plný historek, vzpomínek na slavné osobnosti a čtením úryvků ze své knižní prvotiny. To vše proloženo spoustou nezapomenutelných písní a šansonů.
  Publikováno: 22.5.2019 - 40 zobrazení

Jak je důležité míti Filipa

Oskar Wilde JAK JE DŮLEŽITÉ MÍTI FILIPA Slavná „lehkovážná komedie pro vážné lidi“, komedie o lásce a námluvách ve vyšší anglické společnosti, ve které autor nešetří břitkým humorem a co replika, to vtip či bonmot. Účinkovali herci Městského divadla Mladá Boleslav – Matouš Ruml, Aleš Petráš, Svatava Milková a další.
  Publikováno: 14.5.2019 - 64 zobrazení

25. ročník Dnů R. A. Dvorského - The Cracked Cookies

V Krčmě Starý pivovar zahrálo vokální trio ve složení: Marie Ruby, Jitka Štěrbáková, Marie Dubus melodie v rytmu swingu, jazzu a filmové melodie ve vlastních aranžích.
  Publikováno: 11.5.2019 - 21 zobrazení

Královédvorský majáles 2019

  Publikováno: 1.5.2019 - 84 zobrazení

Už je tady zas!

Představte si, že se v naší současnosti probudí v jednom berlínském parku Hitler. Co všechno se stane? To vše uvádí zábavná, aktuální hra, tragikomedie a satira, která rezonuje s dnešní dobou, dokáže zesměšnit negativa naší současnosti. Hráli: Ondřej Kavan, Kristýna Hrušínská, Zdeněk Hruška, Miluše Šplechtová a další. Uvedlo divadlo Na Jezerce, Praha
  Publikováno: 9.4.2019 - 136 zobrazení239 článků