HANKŮV DŮM

Městské kulturní zařízení Dvůr Králové nad Labem

poster

JELEN - DIVADELNÍ TOUR 2024 ANEB 10 LET NA PRKNECH

Oblíbená hudební skupina Jelen si nadělila k narozeninám vyprodanou O2 arenu, na kterou naváže v roce 2024 nečekaným turné. Po deseti letech na koncertních prknech sálů a festivalů vyrazí se speciálním programem na svoji první šňůru v divadelním stylu.

Po velkolepé show v největší domácí hale se tak Jelen vrací do minimalistického prostředí divadel a sálů s intimní atmosférou. Tam svým fanouškům nabídne unikátní zážitek v podobě jim tak blízkého akustického koncertu s povídáním. Bude se nejen zpívat a hrát, ale bude se i vyprávět, diskutovat, smát se a možná i zatlačovat slzy dojetí při vzpomínkách na cestu ze zkušebny až na vrchol české hudební scény.
 
„Připravujeme pro turné akustičtější podobu našich songů a vybíráme i písně, které jsme dlouho nehráli. Samozřejmě na cestách s kapelu probíráme, o čem v divadlech povyprávíme. Chceme ukázat jinou tvář Jelena, než lidé znají z našich velkých koncertů a zapojit diváky, aby se aktivně účastnili dění. Ještě ladíme finální podobu vystoupení, už teď ale víme, že to bude osobní a neopakovatelný zážitek!“, doplňuje se svým charakteristickým úsměvem zpěvák Jindra Polák.
 
Nenechte si ujít jedinečnou příležitost oslavit s Jeleny deset let, vyprodanou halu a novou desku. Jarní část divadelního turné 2024 začíná 31. ledna ve Strakonicích a přes dalších 17 zastávek doputuje na vlně písní a vyprávění do Strážnice 10 dubna. 
 
Více informací o turné se dozvíte na stránkách kapely www.jelenmusic.cz