HANKŮV DŮM

Městské kulturní zařízení Dvůr Králové nad Labem

poster

PARTIČKA NA VZDUCHU

Nadstandardní odpočinek do nestandardní doby. 

 

To je improvizační show Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Michalem Novotným, Jakubem Kohákem a Luďkem Staňkem.

 

Vstupenky zakoupíte na portále TICKETSTREAM v následujícím prokliku ZDE.

Oblíbená improvizační show. Celé představení uvádí Luděk Staněk. Kdo ho neznáte, tak jak vám ho představit? Je to prostě ten, co přijde na jeviště jako první.

Mohu vás pozvat i na “Čelovku”, ve které vždy vítězí Michal Bohouš Novotný. Je chytrý, ale ne jako já od přírody, ale on čte, hodně čte a to je jeho výhoda.

Igora můžete poznat v “Reklamaci”. Nezajímá ho, co si koupil, ale řeší svoje osobní problémy a hru to zdržuje.

Pan Mašek alias Michal Suchánek, vyniká v “Překladu pro neslyšící”. Umí rukama neskutečné věci. Třeba umí žonglovat jedním citrónem, ale pozor… oběma rukama.

A pak jsem tu já. Ptala se na mě NASA, jestli někdo může být v hádání tak špatnej jako já. Nechtějí tomu věřit, tak s nimi hádám zatím jen korespondenční formou. Na MS v hádání jsem se umístil jako třetí. Přede mnou bylo pádlo a kůň na šíř. Skvělý úspěch.

A teď k našim hostům, které s námi občas můžete vidět vystupovat. Je to mimozemšťan Kuba Kohák, uřvaný Mirek Etzler, idol žen nad 60 let Jiří Langmajer, Berenika Suchánková, která má prý šikovného fotra a lidská běhna Dalibor Gondík.

Na všechny se těšíme a nebojte…PÁRTY BUDE!!!

S úklonou Geňa