HANKŮV DŮM

Městské kulturní zařízení Dvůr Králové nad Labem

FOTOGALERIE

Divadlo Shirley Valentine

Hlavní a jedinou roli v této komedii, která je napsána formou monologu, si zahrála populární Simona Stašová. Bravurní komedie o hledání vlastní identity z dílny známého britského komediografa Willy Russella.
  Publikováno: 14.12.2013 - 5681 zobrazení

Pavel Novák s kapelou a Carpe Diem

  Publikováno: 8.12.2013 - 3695 zobrazení

Koncert Václava Neckáře a skupiny Bacily

Ve čtvrtek 28. 11. vystoupil v Hankově domě Václav Neckář s hudební skupinou Bacily.
  Publikováno: 28.11.2013 - 6762 zobrazení

Divadelní čtyřlístek - O medvědu Ondřejovi

Divadelní společnost Julie Jurištové z Prahy uvedla klasickou lidovou pohádku O medvědu Ondřejovi. Na zámku v jednom království chtějí vdát princeznu Zlatavu za urozeného nápadníka, protože království nemá krále. Princezna se ale vdávat nechce a tak se vydá pro radu k babce kořenářce. Cestou potká hajného Ondřeje, který se jí zalíbí a on její lásku opětuje. Královna nechá vyhlásit, že ten, kdo princeznu najde v tajné komnatě ve věži, se stane králem. Loupežníci Hrombambul a Strašbuján, kteří v království řádí, se převléknou za prince a ucházejí se o princezninu ruku. Ondřejovi babka kořenářka poradí, aby se převlékl za medvěda a šel také do zámku hledat princeznu. Všichni po princezně marně pátrají. Ale jediný Ondřej v přestrojení za medvěda najde cestu k princezně a k jejímu srdci.
  Publikováno: 24.11.2013 - 3668 zobrazení

Koule

Divadelní zpracování skandální rozhlasové hry, která rozpoutala lavinu soudních žalob a mediálních emocí, aby se nakonec stala nejstahovanějším pamlskem na internetu a v anketě posluchačů rozhlasovou hrou roku. Atletická královna Milena už chřestí svými zlatými šperky a blíží se k Vám, Explozivní story o mistrovství světa, o zvedání trakařů i prvních lásek, o osudovém lyžařském kurzu a hororovém soustředění v Horažďovicích… ano, i o setkání s nedostižnou legendou Radmilou…
  Publikováno: 14.11.2013 - 3765 zobrazení

Slavnost ve Versailles - 411. KPH

Francouzská komorní hudba 16. a 17. století. Na zobcové flétny hrál Jan Kvapil, na loutny hrál Jan Čižmář.
  Publikováno: 12.11.2013 - 3758 zobrazení426 článků